PATVIRTINTA

VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos

priežiūros centro direktoriaus

2016 m. gruodžio 27 d. įsakymu Nr. V-59

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KAIŠIADORIŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO

VAIKO GIMIMO PAŽYMĖJIMO SUDARYMO IR IŠDAVIMO TVARKOS APRAŠAS

1. Šis aprašas nustato vaiko gimimo pažymėjimo (F103-1/a) sudarymo ir išdavimo tvarką VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centre.

2. Vaiko gimimo pažymėjimą išduoda VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro Gydytojų konsultacinė komisija (toliau – GKK)

3. Vaiko gimimo pažymėjimas VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centre išduodamas tais atvejais, kai vaikas gimė ne asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ir vaiko bei motinos sveikatos būklė nėra patikrinta per 2 pirmąsias valandas po gimdymo akušerijos stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančioje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, o pastaroji nėra išdavusi vaiko gimimo pažymėjimo.

4. Esant šio aprašo 3 punkte išvardintoms aplinkybėms, prašymą išduoti vaiko gimimo pažymėjimą raštu įstaigos direktoriui gali pateikti moteris, laikanti save vaiko motina, prisirašiusi prie VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro, vaiko tėvas ar vaiko interesus atstovaujanti vaiko teisių apsaugos tarnyba (pastaruoju atveju - nepriklausomai nuo to ar moteris prisirašiusi prie VšĮ Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro ar ne).

5. Prašymai pateikiami kasininkui-raštvedžiui 316 kab., III aukštas.

6. Priėmęs prašymą įstaigos direktorius savo įsakymu paskiria vaiko ir moters (jei prašymą pateikia moteris, laikanti save vaiko motina) apžiūros laiką ir vietą bei paveda įstaigos GKK ją atlikti. Apžiūroje turi dalyvauti gydytojas pediatras, o apžiūrint moterį – ir gydytojas akušeris-ginekologas.

7. GKK turi teisę kreiptis į kitą asmens sveikatos priežiūros įstaigą, stebėjusią moterį, laikančią save vaiko motina, nėštumo laikotarpiu prašydama pateikti asmens sveikatos duomenis, susijusius su buvusiu nėštumu.

8. GKK, tikrindama vaiko ir (ar) moters, laikančios save vaiko motina, sveikatą, nustato ir jų medicinos dokumentuose (F025/a, F0025-112/a) įrašo:

8.1. duomenis apie vaiko lytį, kūno masę, gimimo datą ir vietą, sveikatos būklę;

8.2. moters, laikančios save vaiko motina, asmens duomenis (vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, asmens kodą, jeigu jo nėra - gimimo datą), gimdymo datą ir vietą, duomenis apie moters sveikatos būklę, įvertinusi buvusio nėštumo, gimdymo ir (ar) pogimdyminius požymius;

8.3. motyvuotą išvadą, ar vaiko motina yra moteris, laikanti save vaiko motina. Jei GKK nenustato šios moters buvusio nėštumo, gimdymo ir (ar) pogimdyminių požymių, išvada, kad moteris, laikanti save vaiko motina, yra vaiko motina negali būti priimama. Tokiu atveju moters duomenys į vaiko gimimo pažymėjimą nėra įrašomi.

9. GKK vaiko gimimo pažymėjimą, prašymą pateikusiam asmeniui, išduoda tą pačią ar kitą darbo dieną nuo vaiko ir (ar) jo motinos sveikatos būklės patikrinimo, bet be vėliau kaip per 10 dienų nuo prašymo gavimo dienos. GKK sudarytą vaiko gimimo pažymėjimą privalo ne vėliau kaip kitą darbo dieną po jo išdavimo elektroninių ryšių priemonėmis (ESIS) perduoti civilinės metrikacijos įstaigai, registruojančiai vaiko gimimą.

10. Neveikiant ESIS, ar esant kitiems techniniams trikdžiams, vaiko gimimo pažymėjimo kopija, patvirtinta direktoriaus parašu ir įstaigos antspaudu, pateikiama civilinės metrikacijos įstaigai registruotu laišku ar per kurjerį ne vėliau kaip kitą darbo dieną po vaiko gimimo pažymėjimo išdavimo prašymą pateikusiam asmeniui.

VšĮ Kaišiadorių PSPC

Beržyno g. 27, LT-56172 Kaišiadorys

Įstaigos kodas 300642680

Tel. 8 346 60087

Faks. 8 346 60081

El. paštas info@kaisiadoriu-pspc.lt

Darbo laikas

I-V 7.30 - 18.00 val.

Nedarbo metu, išeiginėmis bei švenčių dienomis kreiptis į VšĮ Kaišiadorių ligoninės priėmimo skyrių, būtinoji odontologinė pagalba teikiama Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje, adresu Žalgirio g. 115, 117 Vilnius.

ANTIKORUPCINĖ INFORMACIJA
Apie darbuotojų galimus
pažeidimus, susijusius su
įstaigos veikla, pastabas, 
pasiūlymus dėl veiklos 
gerinimo, galima pranešti 
telefonais  
(8 346) 67 613 
arba (8 346) 60 024, 
el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Praneškite apie korupciją įstaigoje 
tel. (8 346) 67 613
arba (8 346) 60 024, 
el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vidinis informacijos apie pažeidimus teikimo kanalas
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
(smulkesnė informacija skiltyje "Korupcijos prevencija")
STT karštoji linija 
Tel. 8 5 266 3333
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Antikorupcinė SAM linija:
pasitikėjimo tel. 8 800 66 004
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


logotipas

Vertėjas

English French German Polish Russian

Skaitliukas

Lankytojai
1
Straipsniai
45
Straipsnių peržiūrėjimai
60101
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen